ЗАПРОШУЄМО КАНДИДАТА НА ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ ЗА КОШТИ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА!

Черкаське регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє про можливість надання молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла .

Наступний кандидат, який має намір отримати пільговий кредит для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла та подав заяви-анкету, а саме: 

52

Білан Олена Андріївна

Вам необхідно  протягом 10 робочих днів ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту та комплект необхідних документів до Черкаського регіонального управління Держмолодьжитла.

Крім того повідомляємо, якщо Ви не маєте намір отримати кредит у поточному періоді, Вам необхідно звернутися із відповідною заявою до Черкаського регіонального управління Держмолодьжитла. При цьому, реєстраційний номер заяви-анкети для отримання кредиту залишається незмінним, та право на отримання кредиту може реалізуватись у наступному періоді.